2013 ALES Sınav Önlemleri Çanakkale Belediyesi

2013 ALES Sonbahar Dönem Sınavı 17 Kasım Pazar günü saat 09:30 gerçekleşecektir.

Sınavların gün ve saatlerine ilişkin Çanakkale Belediyesi tarafından önlemler alınmıştır. Sınav günü öğrencilerimizin sınavlarını sakin bir ortamda geçirebilmelerine yardımcı olmak amacıyla belediyemizce yapılan çalışmalar sınav süresince durdurulmuş, belediyemizin dışında kent genelinde çalışmalarda bulunan diğer kurumlar (Doğalgaz, Uedaş, Telekom) Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sınava ilişkin bilgilendirilmiştir.

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün Yapı Denetim Şirketlerine yaptığı tebligatlar ile sınav saati süresince inşaat faaliyetleri de durdurulacak olup Zabıta Müdürlüğü tarafından özellikle okul civarlarında gerekli kontroller sağlanacaktır.

Ayrıca sınav tarihlerinde öğrencilerin sınav öncesi ve sonrasında rahat ve hızlı ulaşımlarını sağlaması amacıyla Çanakkale Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüs hatlarına ilave seferler konulmuştur. Denetim personeli durakları dolaşarak yoğunluk yaşanmaması için gerekli önlemleri alacaktır.

Konuya ilişkin gerekli hassasiyetin kentlilerimiz tarafından da gösterileceğine inanıyor, Çanakkale Belediyesi olarak tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

 

sinav_binalari-2013

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*