29 ekim 2013 leman sam çanakkalede

 

Çanakkale Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 90. yıldönümü etkinlikleri kapsamında 29 Ekim Salı günü saat 21.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan konser ile birlikte Türk müziğinin sevilen isimlerinden Leman Sam kentlilerimizle buluşacak…
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, Çanakkale Belediyesi’nin organizasyonu ile Çanakkale’de bir konser verecek olan Leman Sam, en sevilen şarkılarını Cumhuriyetin 90. yıl coşkusunu yaşayan kentlilerimizle paylaşacak.
Cumhuriyet tarihimizin 90. yıl coşkusunu yaşayacağımız bu anlamlı ve önemli gün kapsamında Leman Sam konserinin yanısıra, pek çok etkinlik daha gerçekleşecek. Bu kapsamda “Ekim Geçidi” isimli sergi, 28 Ekim Pazartesi günü saat 16.00’da Çimenlik Kalesi’nde bulunan Muavenet-i Milliye Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluşacak.
Belediyemiz tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel etkinlikler ise akşam saatlerinde kentlilerimizi alanlarda bir araya getirecek. Bu kapsamda ilk olarak 29 Ekim Salı günü saat 20.00’de Fener Alayı etkinliği düzenlenecek. Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayacak olan Fener Alayı; Demircioğlu Caddesi, İnönü Caddesi, Zübeyde Hanım Sokak, Gazi Bulvarı ve Kayserili Ahmetpaşa Caddesi istikametinde devam ederek Yat Limanı’nda son bulacak.
Saat 20.45’te Yat Limanı’nda düzenlenecek olan Havai Fişek Gösterisinin yanısıra, 21.00’de de Saat Kulesi’nde Işık Gösterisi gerçekleşecek. Etkinliklerin finalini ise sevilen şarkılarıyla Leman Sam gerçekleştirecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*