Anaokulu Malzemesi Denildiğinde İlk Akla Gelen Firma

Anaokulu malzemeleri geçmiş dönemde ithal olarak farklı ülkelerden getirilirken bizler Fomtoys markasını ortaya çıkararak bu talebi yurtiçinde en iyi kalite ve fiyatlar ile karşılamayı amaçlıyoruz.

Anaokulu malzemeleri basit anlamda mobilyalardan, oyuncaklardan ya da halılardan oluşmazken tüm malzemelerin çocukların sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde üretilmesi ve bu süreç içerisinde kaliteden ödün verilmemesi gerekmektedir. Firmamız, bu ayrıntılara her zaman dikkat ederken ürettikleri ürünlerin tamamında çocuk sağlığı ve kalite konusunda garanti sunmaktadır. Firmamızın, üretimini gerçekleştirmediği ve dış ülkelerden ithal ettiği ürünlerde dahi kalite ve sağlık konusunda firmamız bir güvence sunmaktadır. Üretimimizin dışında olan ürünlerde dahi firmamız tercihlerini her zaman yüksek kalite ürünlerden yana kullanmaktadır.

Anaokulu halıları üretilirken firmamız sağlığın her zaman ön planda olduğunu bilmekte ve çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Halıların üretiminde kullanılan iplikler üzerinde zaman geçiren çocuklara kesinlikle hiçbir şekilde zarar vermezken tahriş ya da benzer sorunların ortaya çıkmasını engellemektedir. Bunun yanı sıra halılarda tercih edilen tasarım ile birlikte halının kirleri tutarak diplerinde saklaması engellenirken rahatlıkla bu ürünlerin temizlenmesi amaçlanmıştır. Bunun yanı sıra temizliğin önemli olduğu anaokullarında çok sık yıkansa dahi zarar görmeyecek olan kaliteli iplikler kullanılmaktadır. Firmamız bu etmenleri en iyi şekilde analiz edip ürünlerine uygulamaktadır.

Çocukların, anaokulu içerisinde oynadıkları oyuncaklar, yaptığı aktiviteler için birçok farklı üretim gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz bu ürünlerin tamamında çocukların oyundan zevk alması amaçlanırken onlara eğitim açısından bir katkısının olması da amaçlanmıştır. Özellikle çocukların beraber oynayacakları oyun alanlarını üreten bizler, Fomtoys markası olarak çocukların sosyal yönden gelişimlerine elimizden geldiğince katkı sağlamaktayız. Beraber kullanıma uygun oyun alanlarının üretiminde çocukların rahatlıkla hareket edebileceği ve oyun oynayabileceği alanlar oluşturuyoruz. Bu alanlarda zaman geçirirken çocukların sakatlanma, yaralanma ya da benzer sorunlarının ortaya çıkmaması için firmamız tüm önlemleri alırken son derece kaliteli süngerler ile koruma sağlamaktadır. Firmamızın ürünlerine verdiği bu önem her zaman takdir görürken birçok işletme bu tarz oyun alanı malzemelerinde Fomtoys markasını tercih etmektedir.

Firmamızın üretimlerini İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan özel imalathanesinde gerçekleştirmesi, müşterilerimizin rahatlıkla ürünlerimizi görmek için bu adrese gelebilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra zamanı bulunmayan ya da şehir dışında olan müşterilerimiz de internet sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleme fırsatı bulacaktır. Satışa sunduğumuz ürünlerin %70’i üretim merkezlerimizde uzman çalışanlarımız tarafından tasarlanıp üretilirken kalan kısım ithal edilerek buradaki alıcılara aktarılmaktadır. Bu ürünlerin tamamında firmamız garanti sunarken bu sayede anaokulları ya da diğer işletmelerin bu ürünleri satın aldıklarında hiçbir sorun yaşamaması sağlanmaktadır. İsteyenler, direkt olarak sitemizden siparişlerini tamamlayabilirken istendiğinde müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek siparişler de verilebilmektedir.

Tüm bu işlemler için http://www.fomtoys.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*