Çanakkale EMITT Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında

5-8 Aralık 2013 tarihlerinde İzmir’de düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Konferansı’nda gerçekleştirdiği tanıtım faaliyetleri ile göz dolduran ilimizin yeni rotası 30 Ocak 2014 tarihinde kapılarını açacak olan EMITT Uluslararası Turizm ve Seyahan Fuarı olacak…

Hem kentin tarihi, kültürel ve turistik değerleri hem de Kazdağları’nın doğal kaynaklarının tanıtımı ve korunmasına yönelik gerçekleştirmiş olduğu tanıtım faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çeken, İzmir’de yaklaşık bin metrekarelik alanda kurulu bulunan Çanakkale standı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Zengin tanıtım materyalleri ile fuarda bulunan Çanakkale Belediyesi de katılımcılardan tam not aldı.

YENİ DURAK EMITT

2014 yılının ilk fuarlarından biri olan ve kapılarını 18. kez açacak Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te de katılacak Çanakkale, tüm değerlerini bir kez daha bu fuarda da sergileyecek.
30 Ocak-2 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan EMITT fuarı, 4 gün boyunca yerli ve yabancı turizm firmaları ile birlikte 70’e yakın ülkeden katılımcı ve çok sayıda ziyaretçiyi ağılayacak.

emit-2013-1

travel-izmir-fuar-2013-6

travel-izmir-fuar-2013-4

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*