Çanakkale Tercüme Ofisi Protranslate

Bir belgenin farklı bir dile çevrilmesi için tercüme ofisi içerisinde yer alan çevirmenlerin belgeyi en uygun dil kurallarına göre çevirmesi gerekmektedir.

Belgenin çevirisi için tercih edilen dilin imla kuralları, dil yapısı, teknik terimleri ve yazım esasları da dikkate alınması gerekmektedir. Bu sayede belge doğru ve yalın dil bilgisi ile çevrilmiş olur.

Tercüme yapılacak olan belgenin online ortama yüklenerek çevirisinin yapılmasını sağlayan Protranslate web sitesi kısa süre de çevrilmiş belgelerinizi temin etmenize yardımcı olur.

40 dilden fazla dile çevirim yapabilen uzman tercüman ekimiz vatandaşlarımıza her türlü çeviri belgelerinde yardımcı olmaktadır. Çanakkale Tercüme Ofisi Protranslate sistemi sayesinde şehrinizden çok uzaklara gitmeden evinizin rahatlığında belgelerinizin çevirisi yapılabilmektedir.

Teknik Belgelerin Çevrilmesi

Tercüman ihtiyacı duyduğunuz ve teknik terimlerin çok fazla yer aldığı belgelerinizi online olarak sitemize yükleyerek fiyat politikamız ile beraber hesaplama yaparak belgelerinizin kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlamaktadır.

Tercüme ofisi anlayışına yeni bir soluk getiren bu sistemde belgelerinizi yükleyerek ve noter tasdiği ya da belgelerin kargo yolu ile ulaşmasını da sağlayabilmekteyiz. Yüklenilen belgeleriniz istediğiniz dilde çeviri yapılarak uzman kadro kontrollerinden geçtikten sonra tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Bunların yanı sıra canlı destek hattımız ile bizlerle iletişim kurarak çevirinizin hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her tür konuya göre çevirisi yapılan belgeleriniz teknik terimlerin en yalın hali ile hazırlanıp gereksiz kelime kalabalığından da arındırılarak asıl konuyu ifade eden tercümeler söz konusu olmaktadır. Hukuki, akademik ya da tıbbi makalelerin de en kısa sürede çevirisi yapılarak müşterimize iletilmektedir. Doğru bilgilerin yer aldığı ve farklı dillere hızlı bir şekilde çeviri sağlanarak müşteri talebine göre belgelerin kargo yolu ile de ulaştırılması sağlanır.

Çeviri yapan kişilerin bilgi ve tecrübeleri konusunda en ufak bir şüpheye gerek kalmadan özellikle teknik makalelerin ve belgelerin çevirisi için en doğru kişi tarafından çevirileriniz yapılmaktadır. Online çeviri hizmetinden faydalanabilmek için belgenizi web sitesine yükleyebilir ve kısa sürede uzmanlarımızdan gelecek olacak çeviri belgenizi temin edebilirsiniz. Böylece kusursuz çeviri hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*