Travel Turkey İzmir’de ÇOMÜ Rüzgarı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Travel Turkey’de temsil edildi. Bu yıl 7.’si düzenlenen Travel Turkey Fuar ve Konferansı 21 ülkeden 850 yerli ve yabancı katılımcıyla İzmir Enternasyonel Fuarı’nda katılımcılarla buluştu.

Tarihi değerleri, kültürü, doğal güzellikleri ve üniversitesiyle büyük bir turizm potansiyeline sahip olan Çanakkale bu yıl ki fuara “Onur Konuğu İl” olarak katıldı.

950 metrekarelik alandan oluşan Çanakkale Standı yerli ve yabancı üst düzey bürokratlar, iş dünyası temsilcileri, yurtiçi ve yurtdışından birçok sektör temsilcisi ile çok sayıda davetli tarafından gezildi. Fuarın açılışında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gülendam da hazır bulundu.

ÇOMÜ Basın Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü çalışanlarından Tuncay Ak ve Gökçe Güzel tarafından tanıtımı yapılan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi standı ise en çok ilgi gören standlar arasında yerini aldı.

Binlerce kişinin ziyaret ettiği ÇOMÜ Standında, üniversite hakkında bilgilendirme yapılmasının yanı sıra ÇOMÜyü tanıtan mataryeller ve hediyeler de standı ziyaret edenlere takdim edildi.

ÇOMÜ’nün Tasavvuf Topluluğu, Polifonik Koro (Konrul Vokal Ensemble), Halk Müziği Topluluğu, ÇOMÜ Turizm Fakültesi öğrencileri ile renk kattığı Travel Turkey 4 gün boyunca İzmirlilere keyifli günler yaşattı.

 

travel-turkey-comu

travel-turkey-comu1

Haber ve Fotoğraf: Gökçe Güzel / Tuncay Ak

Editör: Öğr. Gör. Öznur Benderlioğlu Doğangün

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*