İçeriğe geç

Çanakkale Şehitlik Rehberi

Çanakkale Şehitlik Rehber


Özel aracınızla çanakkale’ye gelerek veya grup halinde çanakkale’ye gelerek çanakkale şehitliklerini ziyaret etmek isteyen herkes çanakkale şehitlik rehberlik hizmetlerinden faydalana bilmektedir. Misafirlerimize Çanakkale gelibolu yarımadasında bulunan tüm çanakkale şehitliklerini ayrıntılı olarak gezdirerek en doğru ve güncel olarak gerçek bilgiler vererek anlatmaktayız.

Çanakkale Rehber

Yıllardır en kaliteli ve en doğru rehberlik hizmetimiz sonucu birlikte çalıştığımız çanakkale şehitliklerinde yetkili alan klavuzları ile, binlerce misafirimizin çanakkale rehberlik hizmetlerimizden memnuniyet duymaları bizlerin en önemli referansımız ve tercih edilme sebeplerimizin başında gelmektedir.

Çanakkale Tur Rehberi

Çanakkale tur rehberi hizmetimiz, Çanakkale Savaşın’da yaşanmış olan her noktayı kapsamaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimize en iyi Çanakkale Şehitlikleri rehberlik hizmetini sağladığımızın garantisini veriyoruz.

Çanakkale Gezi Rehberleri

Gelibolu yarımadası üzerinde bulunmakta olan ziyaretçiler için görülmesi gereken yerlerin başında Çanakkale Şehitler Abidesi, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün saatinin parçalandığı Conkbayırı, 57. Alay Şehitliği, Seyit Onbaşı ve Seddülbahir gelmektedir.

Çanakkale Şehitlik Rehberi

Çanakkale Şehitlik ziyaretiniz boyunca, siz misafirlerimiz için her ihtiyacınızı karşılayacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Çanakkale’nin en iyi rehberleri ile eşsiz rehberlik hizmetlerimizden memnun kalacağınız bir gerçektedir. Çanakkale şehitliklerini bizimle gezmenizden keyif alacağınızı garanti ediyoruz.

Çanakkale Rehber Kiralama

Çanakkale Rehberlik Ücreti 2022 ; Çanakkale Şehitlikleri, Çanakkale Truva Ören Yeri, Çanakkale Assos, Çanakkale Bozcaada, Çanakkale Gökçeada ve diğer turizm bölgelerindeki Rehberlik Ücretleri.

Çanakkale Rehberlik Ücretleri

Bölgenin uzmanı, deneyimli ve güncel rehber listemizi görmek ve bizlerden Çanakkale şehitliklerinde rehberlik hizmeti almak için bizi araya bilirsiniz.

2020 YILI İÇİN BELİRLENEN REHBER TABAN ÜCRETLERİ

6326 sayılı Turist Rehberliği Meslek Kanunu’nun “Turist Rehberi Ücretleri” başlıklı 6 ncı maddesinin 1 inci fıkrasında “Taban ücret tarifesi, Birlikler ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin görüşleri alınarak Bakanlık tarafından net ücret belirlenir ve her yıl 04.01.1961 tarihli ve 213 sayılı Vergi Usul Kanununun mükerrer 298 inci maddesi hükümleri uyarınca tespit ve ilan edilen yeniden değerleme oranından az olmamak kaydıyla artırılarak en geç Aralık ayında, izleyen takvim yılının başından itibaren yürürlüğe girmek üzere Bakanlık tarafından ilan edilir” denilmektedir.

23.12.2019 tarihli ve 30987 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan ve 2020 yılı için geçerli olacak yeniden değerleme oranı %22,58 olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda, Bakanlık Makamının 31.12.2019 tarih ve 1090622 sayılı olurları ile turist rehberlerine ait 2020 yılında hizmet grupları itibariyle uygulanacak taban ücretleri aşağıda belirtildiği şekilde uygun görülmüştür:

REHBERLİK ÜCRETLERİ

Transfer 295 TL
Gece Turu 295 TL
Günlük Tur 587 TL
Paket Turu 708 TL
Aylık Taban Ücret 5.870 TL
Rehberlik Ücreti Bilgilendirmeleri

NOT: Eski uygulamalarda yer alan yarım gün ve büyük şehir-diğer şehirler ücret farkları yasa ile birlikte kaldırılmıştır. Ayrıca belirtilen ücretler taban ücret olup, üst fiyat belirtilmemiştir. Bu fiyatlardan daha aşağı olmamak üzere Rehber istediği ücreti talep edebilir.

Çanakkale Rehber Ücreti Ücretleri

Tur Rezervasyonu için Arayın